ŠŠSVŽ SUORGANIZATOR I DOMAĆIN ZAVRŠNICE DRŽAVNOG PRVENSTVA RH IZ STOLNOG TENISA – 14.i15.04.

Školski športski savez Varaždinske županije imao je  obavezu i čast biti domaćin i suorganizator HŠŠS-u Završnice Državnog prvenstva školskih sportskih društava osnovnih i srednjih škola Republike Hrvatske iz sporta stolni tenis, održanog 14. i 15.04. u DRUGOJ GIMNAZIJI VARAŽDIN.

Ovdje možete pročitati BILTEN:http://www.skolski-sport.hr/nikad-ne-zna%C5%A1-tko-te-%C4%8Deka-na-kraju-stola-9742.html

Natjecanje je organizirano i provedeno u suradnji s partnerom Drugom gimnazijom Varaždin koja je bila domaćin i nositelj aktivnosti pripreme i provođenja natjecanja te svečanosti otvaranja i zatvaranja natjecanja. Partner ŠŠSVŽ-u u provođenju ovog natjecanja io je i   STK StaRR Varaždin, www.stolni-tenis.com.hr

Na natjecanju su sudjelovale 24 ekipe iz cijele Republike Hrvatske (12 muških i 12 ženskih), odnosno 120 sudionika u ženskoj i muškoj kategoriji osnovnih i srednjih škola.

Ekipe školskih sportskih društava koje su ostvarile pravo nastupa na ovome natjecanju pobjednici su svoje županije i pobjednici su regije.

dječaci:

1.mjesto – ŠSD Zabok, OŠ Ksaver Šandor Gjalski, Zabok

2.mjesto – ŠSD Sveti Lovreč, OŠ Joakima Rakovca, Sveti Lovreč
3.mjesto – ŠSD Alojzije Stepinac, OŠ Alojzija Stepinca, Zagreb
4.mjesto – ŠSD Val, OŠ Vela Luka, Vela Luka
5.mjesto – ŠSD Sokolovac, OŠ Antuna Kanižlića, Požega
5.mjesto – ŠSD Kotoriba, OŠ Jože Horvata, Kotoriba
djevojčice:
1.mjesto – ŠSD Krgus, OŠ Gustava Krkleca, ZAgreb
2.mjesto – ŠSD Dugo selo, OŠ Josipa Zorića, Dugo selo
3.mjesto – ŠSD August Harambašić, OŠ August Harambašić, Donji Miholjac
4.mjesto – ŠSD Glavoč, OŠ Zvonka Cara, Crikvenica
5.mjesto – ŠSD Šemovec, OŠ Šemovec,Trnovec
5.mjesto – ŠSD Bijaći, OŠ Bijaći, Kaštel Novi
mladići:
1.mjesto – ŠSD ŠPOGI, Športska gimnazija, Zagreb
2.mjesto – ŠSD Octopus, Ekonomsko birotehnička škola Split
3.mjesto – ŠSD Ekonomac, Ekonomska i upravna škola Osijek
4.mjesto – ŠSD Martin, Srednja škola Dugo Selo
5.mjesto – ŠSD Olimpija 1908, Gimnazija Karlovac
5.mjesto – ŠSD Gimnazijalac, Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec
djevojke:
1.mjesto – ŠSD Dr Časl, Privatna gimnaziaj Dr.Časl s p.j.
2.mjesto – ŠSD Vinica, Srednja škola Duga Resa
3.mjesto – ŠSD Polet, Gimnazija M.A.Reljkovića, Vinkovci
4.mjesto – ŠSD GOŠK, Gospodarska škola Varaždin
5.mjesto – ŠSD Gimnazijalac, Gimnazija Sisak
5.mjesto – ŠSD Domagoj, Srednja škola A.K.Miošića, Makarska

 

 

 

© ŠŠS Varaždinske županije 2011