NAJAVA događanja

OŽUJAK:

02.-04.03. DP Badminton

06.-08.03. DP Košarka-oš

08.-10.03. DP Koš-sš

10.03. ŽN Futsal 5/6-m-G1  Raspis- Futsal – 5-6r -2020

11.03. ŽN Futsal 5/6-m-G2  Raspis- Futsal – 5-6r -2020

12.03. ŽN Futsal 5/6-ž Raspis- Futsal – 5-6r -2020

13.03. ŽN Futsal 5/6-m-finale Raspis- Futsal – 5-6r -2020 ODGOĐENO!

11.03. ROK skupina: Rukomet – oš-m-ž

17.03. ŽN Rukomet-sš-m   Raspis- Rukomet- SŠ- 2019-2020 ODGOĐENO!

18.03. ŽN Rukomet-sš-ž   Raspis- Rukomet- SŠ- 2019-2020 ODGOĐENO!

23.03. ŽN Rukomet-oš-m ODGOĐENO!

24.03. ŽN Rukomet-oš-ž ODGOĐENO!

26.03. ŽN Rukomet-5/6-m-ž ODGOĐENO!

Graničar???? ODGOĐENO!

SVE SLJEDEĆE NAVEDENO ???????????????????????? SE ODGAĐA!

TRAVANJ:

02.04. ŽN Kros

14.04. ŽN Atletika oš

15.04. Žn Atletika sš i 5/6r

DP Futsal-oš-sš

DP Rukomet-oš-sš

DP Odbojka oš

SVIBANJ:

DP Odbojka-sš

DP Stolni tenis

DP Kros

DP ITR

DP Atletika

LIPANJ:

DP 5/6r

RUJAN 2019:

27.09. PUŽ-1 -1. turnir ŠAH – PUŽ 2019-20

30.09. sjednica Izvršnog i Nadzornog odbora ŠSSVŽ

30.09. radni sastanak Komisije za natjecanja

LISTOPAD 2019:

3.10. Veliki PUŽ-1 - 1. turnir ŠAH – VELIKI PUŽ 2019-20

9. i 10.10 – potpisivanje Ugovora o djelu s voditeljima Univerzalne sportske škole i Vježbaonice

10.10. Redovita sjednica Skupštine ŠSSVŽ 2-2019

14.10. Početak provođenja Univerzalne sportske škole i Vježbaonice

25.10. PUŽ.2. – Raspis: 2.PUŽ 2019-2020

26.-27.10. – 8. Simpozij Školski sport u Zagrebu  PROGRAM:  Program – 8 simpozij

28.10. – početak edukacije projekta Vrtim Zdravi Film   O PROJEKTU: Projekt VZF-2019.-2020.

STUDENI 2019:

21.11. Komisija za ždrijeb za srednje škole

27.11. Natjecanje Plivanje SŠ - ODGOĐENO

28.11. – ROK SKUPINE: Futsal-oš-m, Futsal-oš-ž

29.11. ždrijeb Futsal oš-m

29.11. PUŽ.3. – Raspis:  3.PUŽ 2019-2020

PROSINAC 2019:

10.12. ŽN-Plivanje – sš m+ž   -Raspis-Plivanje-SŠ-mješovito

12.12. ŽN Futsal-sš-m-G1 - Raspis- Futsal – SŠ -2019-2020

13.12. ŽN Futsal-sš-G2

13.12. ŽN – Šah – oš – sš – m – ž  Raspis- ŠAH – OŠ – SŠ

16.12. ŽN Futsal-sš-ž-dio I.

17.12. ŽN Futsal-sš-m-finale

18.12. ŽN Futsal-sš-ž-finale

20.12. ROK SKUPINA – Futsal – oš – m – ž

21.12. Ždrijeb – Futsal – oš – m ž – Komisija za ždrijeb

SIJEČANJ 2020:

14.01. ŽN Futsal-oš-m-G1    Raspis- Futsal – OŠ -2019-2020

15.01. ŽN Futsal-oš-m-G2

14.01. ROK skupina – Koš-oš-m-ž

16.01. ŽN Futsal-oš-ž-finale

17.01. ŽN Futsal-oš-m-finale

21.01. ŽN Košarka-sš-m   Raspis- Košarka – SŠ – 2019-2020

22.01. ŽN Košarka-sš-ž   Raspis- Košarka – SŠ – 2019-2020

23.01. ŽN Košarka-oš-m  Raspis- Košarka – OŠ i 5-6razred – 2019-2020

24.01. ŽN Košarka-oš-ž  Raspis- Košarka – OŠ i 5-6razred – 2019-2020

27.-28.01. DP Plivanje

29.01. ŽN Gimnastika Raspis-Gimnastika-2020

30.01. ŽN Košarka-5/6-m  Raspis- Košarka – OŠ i 5-6razred – 2019-2020

30.01. Veliki PUŽ.4.

31.01. ŽN Košarka-5/6-ž   Raspis- Košarka – OŠ i 5-6razred – 2019-2020

31.01. PUŽ.4.

31.01. ROK skupina-Odb-oš-5/6-m-ž

VELJAČA:

04.-06.02. DP Šah

06.02. ŽN Badminton-oš      Raspis-Badminton-OŠ-2020

07.02. ŽN Badminton-sš     Raspis-Badminton-SŠ-2020

10.02. ŽN Odbojka-oš-m  Raspis- Odbojka- OŠ i 5-6razred – 2019-2020

11.02. ŽN Odbojka-oš-ž     Raspis- Odbojka- OŠ i 5-6razred – 2019-2020

12.02. ŽN Odbojka-sš-m-ž   Raspis- Odbojka- OŠ i 5-6razred – 2019-2020

13.02. ŽN Odbojka- 5/6r -m-ž  Raspis- Odbojka- OŠ i 5-6razred – 2019-2020

20.02. Stolni tenis – oš-  sš  -m-ž  Raspis-Stolni Tenis-Oš i Sš-2020

20.-21.02. DP Gimnastika

21.02. ROK skupina – Futsal-5/6-m

© ŠŠS Varaždinske županije 2011