MJESEČNA NAJAVA DOGAĐANJA (promjena: Dan USŠ VŽŽ i Simpozij Školski sport!)

STUDENI:

Edukacija za projekt Vrtim Zdravi Film

Rok za dostavu materijala za projekt Vrtim Zdravi Film

17.11. – PUŽ.2. – 2.Pojedinačni turnir u šahu u sklopu projekta “Uvođenje šaha u osnovne škole Varaždinske županije”

 

 

 

 

 

 

20.11. – Županijsko natjecanje – BADMINTON – OSNOVNE ŠKOLE – DJEVOJČICE

21.11. – Županijsko natjecanje – BADMINTON – OSNOVNE ŠKOLE – DJEČACI

24.11. – ŽDRIJEB SREDNJE ŠKOLE

27.11. – Županijsko natjecanje – STOLNI TENIS – OSNOVNE ŠKOLE – DJEVOJČICE I DJEČACI

28.11. – Županijsko natjecanje – STOLNI TENIS – SREDNJE ŠKOLE – DJEVOJKE I MLADIĆI

30.11. – Županijsko natjecanje – BADMINTON – SREDNJE ŠKOLE – DJEVOJKE I MLADIĆI

PROSINAC:

05.12. – Županijsko natjecanje – RUKOMET – MLADIĆI – SKUPINA A

06.12. – Županijsko natjecanje – RUKOMET – MLADIĆI – SKUPINA B

07.12. – DAN UNIVERZALNE SPORTSKE ŠKOLE VARAŽDINSKE ŽUPANIJE

08.-09.12. – Simpozij Školski sport

11.12. – Županijsko natjecanje – FUTSAL – MLADIĆI – SKUPINA A

12.12. – Županijsko natjecanje – FUTSAL – MLADIĆI – SKUPINA B

13.12. – Županijsko natjecanje – FUTSAL – DJEVOJKE – SKUPINA A

14.12. – Županijsko natjecanje – FUTSAL – DJEVOJKE – SKUPINA B

15.12. – SKUPŠTINA ŠSSVŽ

Kraj provođenja programa Vježbaonice i Univerzalne sportske škole

SIJEČANJ:

15.01. Početak provođenja Vježbaonice i Univerzalne sportske škole

22.01. – ROK – SKUPINE OSNOVNE ŠKOLE ZA SPORTOVE: KOŠARKA, ODBOJKA, RUKOMET, FUTSAL

23.01. – SASTANAK KOORDINATORA SKUPINA OSNOVNIH ŠKOLA – ŽDRIJEB

24.01. – Županijsko natjecanje – GIMNASTIKA – djevojčice i dječaci

30.01. – Županijsko natjecanje – ODBOJKA – SREDNJE ŠKOLE – MLADIĆI

31.01. – Županijsko natjecanje – ODBOJKA – SREDNJE ŠKOLE – DJEVOJKE

VELJAČA:

01.02. – Županijsko natjecanje – ODBOJKA – OSNOVNE ŠKOLE – DJEČACI

02.02. – Županijsko natjecanje – ODBOJKA – OSNOVNE ŠKOLE – DJEVOJČICE

05.02. – Županijsko natjecanje – RUKOMET- OSNOVNE ŠKOLE – DJEČACI – SKUPINA A

06.02. – Županijsko natjecanje – RUKOMET – OSNOVNE ŠKOLE – DJEČACI – SKUPINA B

07.02. – Županijsko natjecanje – RUKOMET – SREDNJE ŠKOLE – FINALE – DJEVOJKE I MLADIĆI

08.02. – Županijsko natjecanje – RUKOMET – OSNOVNE ŠKOLE – DJEVOJČICE – SKUPINA I SKUPINA B

09.02. – Županijsko natjecanje – RUKOMET – OSNOVNE ŠKOLE – DJEČACI I DJEVOJČICE – FINALE

13.02. – Županijsko natjecanje – FUTSAL – SREDNJE ŠKOLE – DJEVOJKE I MLADIĆI – FINALE

14.02. – Županijsko natjecanje – ŠAH – OSNOVNE ŠKOLE – DJEVOJČICE I DJEČACI

15.02. – PDP RH – STOLNI TENIS – OSNOVNE ŠKOLE – Varaždinska županija

16.02. – PDP RH – STOLNI TENIS – SREDNJE ŠKOLE – Varaždinska županija

16.02. – SKUPŠTINA

19.02. – Županijsko natjecanja – FUTSAL – OSNOVNE ŠKOLE – DJEČACI – SKUPINA A, SKUPINA B

20.02. – Županijsko natjecanje – FUTSAL – OSNOVNE ŠKOLE – DJEČACI – SKUPINA C

20.02. – PDP RH – BADMINTON – SREDNJE ŠKOLE – Međimurska županija

21.02. – Županijsko natjecanje – FUTSAL – OSNOVNE ŠKOLE – DJEVOJČICE

22.02. – Županijsko natjecanje – FUTSAL – OSNOVNE ŠKOLE – DJEČACI – FINALE

23.02. – PDP RH – BADMINTON – SREDNJE ŠKOLE – Međimurska županija

26.02. – Županijsko natjecanje – KOŠARKA – OSNOVNE ŠKOLE – DJEVOJČICE – FINALE

26.02. – PDP RH – RUKOMET – OSNOVNE ŠKOLE – DJEČACI – Koprivničko-križevačka županija

27.02. Županijsko natjecanje – KOŠARKA – SREDNJE ŠKOLE – DJEVOJKE I MLADIĆI – FINALE

27.02. – PDP RH – ŠAH – OSNOVNE ŠKOLE -Varaždinska županija

28.02. – PDP RH – RUKOMET – OSNOVNE ŠKOLE – DJEVOJČICE – Koprivničko-križevačka županija

28.02. – PDP RH – FUTSAL – SREDNJE ŠKOLE – DJEVOJEK – Međimurska županija

 

 

 

 

© ŠŠS Varaždinske županije 2011